Masáž horkými lávovými kameny (Hot Stones Therapy)

Postupně se na světě vyvinulo několik technik využívajících lávové kameny. Nejznámější jsou Tranquility stone masáž pocházející z Číny, La stone therapy - americká verze masáže lávovými kameny a Magic hot stones praktikovaná na Havajských ostrovech.

Nabízím Vám masáž s použitím havajských technik, které mají ve spojení s horkými lávovými kameny vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Při masáži se pracuje s lávovými kameny ohřátými na teplotu 40-50 °C. Jde o speciální kameny, které se těží a opracovávají na Srí Lance. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci 200-1000 kHz (měřeno přístrojem Prognos) a výborně akumulují teplo.

Terapeutické účinky masáží horkými lávovými kameny spočívají v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, postupně prohřívá celé tělo, pomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle. Klient zažívá pocit celkového uvolnění, zbavuje se stresů a bolestí. Ke konci masáže přichází celkový klid a vyrovnání.

Ceník služeb naleznete zde.

Návrat na předchozí stránku

Aktuálně

Výdejní místo kosmetiky firmy NATUREVITAL s.r.o

Publikováno: 06. 02. 2012

V našem masérském salonu je možnost vyzvednout kosmetiku firmy NATUREVITAL s.r.o objednanou na e-shopu.

Více zde

Zrušení prodeje dárkových poukazů

Publikováno: 27. 09. 2021

Prodej dárkových poukazů v roce 2023 je zrušen.

Více zde