Masáž horkými lávovými kameny (Hot Stones Therapy)

Postupně se na světě vyvinulo několik technik využívajících lávové kameny. Nejznámější jsou Tranquility stone masáž pocházející z Číny, La stone therapy - americká verze masáže lávovými kameny a Magic hot stones praktikovaná na Havajských ostrovech.

Nabízím Vám masáž s použitím havajských technik, které mají ve spojení s horkými lávovými kameny vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Při masáži se pracuje s lávovými kameny ohřátými na teplotu 40-50 °C. Jde o speciální kameny, které se těží a opracovávají na Srí Lance. Lávové kameny mají mimořádně silnou energetickou vibraci 200-1000 kHz (měřeno přístrojem Prognos) a výborně akumulují teplo.

Terapeutické účinky masáží horkými lávovými kameny spočívají v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle. Masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, postupně prohřívá celé tělo, pomáhá detoxikaci organismu a vyrovnává energii v těle. Klient zažívá pocit celkového uvolnění, zbavuje se stresů a bolestí. Ke konci masáže přichází celkový klid a vyrovnání.

Ceník služeb naleznete zde.

Návrat na předchozí stránku

Aktuálně

Bahenní zábaly a procedury!

Publikováno: 26. 06. 2011

V našem regeneračním studiu nabízíme zkrášlující bahenní zábaly a procedury s Exkluzivním 100% Bahnem Mrtvého moře. Přijďte vyzkoušet!

Více zde

Prodej masážních olejů

Publikováno: 06. 02. 2012

Nabízíme kvalitní luxusní masážní oleje, krémy pro rehabilitační zařízení, maséry, kosmetičky ale i pro veřejnost...

Více zde